Tepovač Kärcher Puzzi 10/1

 

Tepovač  – extraktor Kärcher Puzzi 10/1 na dôkladné čistenie

Popis tepovača

Tepovač Puzzi 10/1 s hubicou na čalúnenie a podlahovou hubicou je zvlášť vhodný na hygienické a efektívne čistenie malých a stredných povrchov. S tlakom postreku 1 bar zaisťuje stroj na extrakciu postreku jemné a hĺbkové čistenie textilných povrchov a prináša pôsobivé výsledky, najmä pri čistení kobercov a čalúnenia. Vďaka úzkej podlahovej hubici je tepovač optimálne vhodný na použitie v stiesnených priestoroch. Pružné sacie pery umožňujú ľahké čistenie preplnených oblastí. Stroj na extrakciu postreku je vybavený integrovaným káblovým hákom a držiakom pre rukoväť so spúšťou a sacím potrubím.
 
tepovač na prenájom Košice požičovňa

 

Všestranné použitie tepovača

Vďaka rozsiahlemu príslušenstvu, medzi ktoré patrí dodatočná rukoväť, hubica na čalúnenie, úzka podlahová hubica s flexibilnou sacou stierkou, ručné náradie alebo nástreková hadica s integrovaným prívodom vody, je extraktor vhodný pre mnoho rôznych typov použitia. Napríklad štrbinová hubica dobre poslúži na čistenie čalúnenia alebo autosedačiek.
 
  • Interiéry vozidiel
  • Domy
  • Koberce

 

Technické údaje

Max. plošný výkon (m²/h) 20 – 25
Prietok vzduchu (l/s) 74
Vákuum (/kPa) 254 / 25,4
Objem nástreku 1
Tlak nástreku (bar) 1
Nádrž na čistú / špinavú vodu (l) 10 / 9
Výkon turbíny (W) 1250
Výkon čerpadla (W) 40
Druh prúdu (V/Hz) 220 – 240 / 50 – 60
Hmotnosť bez príslušenstva (kg) 10,5
Hmotnosť vr. obalu (kg) 16,1
Rozmery tepovača (d x š x v) (mm) 690 x 325 x 440

 

Tepovač-extraktor sa postará na kobercoch o dôkladnú čistotu až do hĺbky vlákien. Čistiaca tekutina sa vstrekuje pod tlakom a potom sa odsaje spolu s uvoľnenou špinou. Účinne sa tak odstráni mastnota, špina a zápach.

 

Princíp tepovania s extrakciou

Pri tepovaní s odsávaním sa voda spoločne s čistiacim prostriedkom v jednom pracovnom kroku nastrieka a vzápätí sa odsaje spolu so špinou.

 

Hygienicky a čisto

Tepovače-extraktory sa výborne hodia nie len pre alergikov. K cieľovej skupine patria aj domácnosti so zvieratami.